Dziun A.M.B.A. live act – dziś w Mocca Music Club

Dziś w Warszawie Dziun i Rafał Malicki na żywo


2012.02.04

opublikował:

Dziun A.M.B.A. live act – dziś w Mocca Music Club

Dziś o godzinie 22.00 w warszawskim klubie Mocca Music Club odbędzie się koncert Dziun. Podczas występu wokalistka zaprezentuje materał ze swojej debiutanckiej płyty “A.M.B.A”. Poza Dziun na scenie pojawi się oczywiście Rafał Malicki (moog, synth), odpowiedzialny za produkcję albumu.MOCCA MUSIC CLUB

Warszawa ul. Żurawia 32/34

www.moccaclub.pl

DZIUN – A.M.B.A.

Korzenie muzyczne DZIUN to reggae i rock – muzyka rebeliantów. Jest nowoczesna i niepokorna, ale podchodzi do piosenek w nostalgiczny, songwriter’ski sposób.

A.M.B.A to jej solowa płyta –  znana ze współpracy m.in. z Piotrem Banachem, Pudelsami czy Indios Bravos. Dzięki interesującym polskim tekstom oraz bardzo nowoczesnej produkcji A.M.B.A to wyjątkowa płyta z pogranicza popu i alternatywy. To po prostu FUTURE – URBAN – REGGAE – POP music. Future – bo brzmi bardzo nowatorsko, Urban – bo to muzyka miejska, Reggae – bo ten styl płynie w żyłach Dziun, Pop – bo to 11 przebojowych piosenek.

Muzycy o DZIUN

Bartek Królik (Sistars, Łąki Łan, Agnieszka Chylińska) „U Dziun podoba mi się zgrabne połącznie muzyki, mody i osobliwych wersów. Na pewno urozmaici polską scenę POP”

Katarzyna Nosowska: „Znam Magdę od dziecka. Dosłownie. Obserwowałam jak z pięknej nastolatki wyrasta na przepiękną kobietę. Byłam świadkiem jak kiełkuje w niej pasja, jak zaczyna formułować coraz śmielsze marzenia. Teraz przyglądam się jak jedno z nich odważnie realizuje. Jest jedną z najbardziej zdeterminowanych osób jakie znam. Ściskam kciuki. Mocno.”

Łozo: “Dziun to ciekawa, kolorowa postać. Niebanalna w słowie jak i w dźwiękach…a przy okazji nieźle pokręcona laska.”

Alekasnder Milwiw Baron (Afromental): “Dziun ma świadomość, że POP to nie tylko muzyka, to także moda i kultura. W połączeniu ze znakomitymi bitami, szczerością tekstów, wyjątkową urodą i wielką pasją do tego co tworzy osiąga oryginalną jakość.”

Marika: „Kiedy się słyszy kogoś tylko na featuringu i ten ktoś się podoba, ciekawi cię, co ten artysta zmajstruje na własną rękę. mając totalną swobodę wyrazu. Jeśli chodzi o Dziun to raczej `spodziewaj się niespodziewanego`. Trzymam kciuki za tę dziewczynę! Czekam na płytę”

Gutek:„Dziun ma głos, który poznaje się od pierwszego dźwięku, ma talent i nieprzeciętną urodę, trzymam kciuki za Nią i jej płytę”.

Polecane