Ed Sheeran w nowym singlu i klipie Stormzy’ego


2019.11.22

opublikował:

Ed Sheeran w nowym singlu i klipie Stormzy’ego

fot. kadr z wideo

Dziś premiera nowego singla Stormzy’ego „Own It” z gościnnym udziałem Eda Sheerana i Burna Boy’a. Utwór znajdzie się na albumie „Heavy Is The Head”, który do sprzedaży trafi już 13 grudnia tego roku.

„Own It” to kolejna świetna propozycja od tego artysty. Ze swoim charakterystycznym flow i dancehallową produkcją, Stormzy bez problemu odnajduje się u boku Eda Sheerana i Burna Boy’a. Nagraniu towarzyszy teledysk, który został zrealizowany przez Nathana Jamesa Tettey’ego w różnych miejscach Londynu.

Nadchodząca płyta Stormzy’ego „Heavy Is The Head” to wielki powrót mającego na koncie liczne nagrody zjawiskowego twórcy, który sam jest producentem wykonawczym materiału. Na albumie znajdziemy świetne teksty oraz równie udaną warstwę muzyczną. W realizacji materiału udział wzięło wielu znakomitych artystów młodego pokolenia. Są wśród nich (w porządku alfabetycznym) Aitch, Burna Boy, Ed Sheeran, Headie One, H.E.R., Tiana Major9 i YEBBA, a od strony produkcyjnej Fred Gibson, Fraser T Smith, T-Minus i inni.

Do tej pory Stormzy ujawnił 3 z 16 utworów z płyty. W kwietniu ukazał się „Vossi Bop”, którym gwiazdor przerwał 2-letnie milczenie. Numer w ciągu tygodnia wygenerował 12,7 miliona streamów, co jest rekordowym wynikiem wśród brytyjskich raperów. Sprzedano ponad 90 tysięcy sztuk singla, co zagwarantowało Stormzy’emu jego pierwszy numer jeden na brytyjskiej liście przebojów (UK Charts). Niedługo później fani poznali „Crown”, a następnie „Wiley Flow”.

Informacja o nowej płycie Stormzy’ego trafiła do fanów, niedługo po tym jak magazyn „Time” zamieścił rapera w Top 10 zestawienia „Liderów nowego pokolenia” („Next Generation Leaders”), a także wyróżnił go zdjęciem na okładce specjalnego wydania.

Polecane

Share This