Ed Sheeran w „Wiedźminie”? Spokojnie…


2018.04.26

opublikował:

Ed Sheeran w „Wiedźminie”? Spokojnie…

foto: P. Tarasewicz

Podczas Warsaw Comic Conu Andrzej Sapkowski spotkał się z fanami, by odpowiedzieć m.in. na pytania związane z szykowanym przez Netflix serialem poświęconym wiedźminowi Geraltowi, a także o planach książkowego rozwoju wykreowanego przez siebie świata. Wbrew informacjom krążącym po sieci pisarz nie zadeklarował, że pisze kolejną książkę z uniwersum „Wiedźmina”, zdradził za to, że dopuszcza do siebie myśl, iż kiedyś mógłby to zrobić. Jeśli Sapkowski zdecyduje się wrócić do tego świata, możemy spodziewać się prequela lub sidequela przygód Geralta.

Andrzej Sapkowski jest konsultantem przygotowywanego serialu „Wiedźmin”. Pisarz nie może jeszcze mówić o nim zbyt wiele z racji na obowiązujące go embargo. Poinformował za to, że czytał już tekst scenariusz pilotażowego odcinka i podzielił się z uczestnikami panelu żartem dotyczącym swojej roli w tym projekcie. Pamiętacie nieszczęsny aktorsko-wokalny epizod Eda Sheerana w „Grze o tron”? W serialowym „Wiedźminie” nie uświadczycie popisów Brytyjczyka – Uważam, że moim zadaniem jako konsultanta jest zapewnienie, żeby w żadnym momencie serialu nie zaśpiewał Ed Sheeran – powiedział pisarz.

Przypomnijmy, że rudowłosy wokalista wystąpi na PGE Narodowym 11 i 12 sierpnia. Bilety na oba koncerty wyprzedały się w kilka godzin.

Polecane

Share This