Editors zaprezentowali nowy klip


2018.10.16

opublikował:

Editors zaprezentowali nowy klip

foto: kadr z wideo

Brytyjska grupa Editors ujawniła klip, który powstał do utworu „Cold”. Teledysk został nakręcony na Islandii. Gościnnie wystąpiła w nim amerykańska baletnica Drew Jacoby. Za realizację całego projektu odpowiedzialny jest dobry współpracownik grupy i uznany fotograf Rahi Rezvani. Obraz portretuje parę, która jest razem, ale boleśnie od siebie oddalona.

Komfort i więź wciąż można odnaleźć w umierającym związku. To piosenka o rozstaniu dwojga ludzi, którzy jednak nie chcą się poddać – tak o utworze mówi lider zespołu Tom Smith.

„Cold” pochodzi z wydanego w marcu, szóstego albumu formacji „Violence”. Płyta ukazała się pod szyldem wytwórni Play It Again Sam. „Violence” to następca dobrze przyjętego krążka „In Dream”  z 2015 r. Za produkcję płyty odpowiedzialny jest Leo Abrahams (Wild Beasts, Florence & The Machine, Frightened Rabbit) oraz sam zespół. Dodatkowo nad produkcją pracował Benjamin John Power (Blanck Mass, Fuck Buttons). Materiał zmiksował Cenzo Townshend, poza utworem „Hallelujah (So Low)”  (Alan Moulder).

W listopadzie Brytyjczycy zawitają do Polski z dwoma koncertami:

24.11 – Poznań, Hala Nr 2 MTP
25.11 – Warszawa, COS Torwar

Polecane

Share This