Edyta Bartosiewicz na Life Festival Oświęcim 2014


2014.02.12

opublikował:

Edyta Bartosiewicz na Life Festival Oświęcim 2014

Edyta Bartosiewicz kolejną artystką tegorocznego LFO. Jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek, która po wieloletniej przerwie wróciła w ubiegłym roku albumem „Renovatio”, wystąpi 28 czerwca na stadionie MOSiR w Oświęcimiu. Gwiazdą wieczoru będzie Eric Clapton.

 

Piąta edycja Life Festival Oświęcim będzie wyjątkowym muzycznym i kulturalnym wydarzeniem, okraszonym wieloma nowościami. Po raz pierwszy w historii festiwalu na oświęcimskim stadionie MOSiR zagrają aż dwie gwiazdy światowego formatu: Eric Clapton (28 czerwca) oraz Soundgarden (27 czerwca). Usłyszymy też izraelsko-amerykańską grupę Balkan Beat Box, polską Luxtorpedę i wspomnianą Edytę Bartosiewicz. Nie jest to pełna lista wykonawców LFO 2014. Wkrótce ogłoszone zostaną kolejne gwiazdy. Zapoczątkowane w ubiegłym roku hip-hopowe wydarzenie – Street Life,  odbędzie się 26 czerwca na terenie przy Stadionie Lodowym w Oświęcimiu. Formuła wieńczącego je koncertu zostanie poszerzona o inne gatunki muzyczne, natomiast wstęp pozostanie bezpłatny.

Organizatorzy zadbali również o miejsca campingowe. Po raz pierwszy na potrzeby LFO zostanie zbudowane pole namiotowe Toi Camp. Wszystko po to, aby umożliwić dłuższy pobyt w Oświęcimiu ludziom, którzy podzielają  pasję do muzyki, mają potrzebę artystycznych przeżyć oraz identyfikują się z pokojową ideą festiwalu.

Polecane

Share This