Edyta Górniak i Roksana Węgiel połączyły siły


2018.10.08

opublikował:

Edyta Górniak i Roksana Węgiel połączyły siły

foto: mat. pras.

Edyta Górniak oraz Roksana Węgiel, zwyciężczyni programu „The Voice Kids”, zaśpiewały w duecie piosenkę „Zatrzymać chwilę”, promującą komedię animowaną „Hotel Transylwania 3”. Piosenka oraz klip złożony z fragmentów filmu są już w sieci. Film trafi na ekrany kin w najbliższy piątek.

Roksana Węgiel w „The Voice Kids” wybrała drużynę Edyty Górniak i to właśnie ikona polskiej sceny zaprowadziła 13-letnią wokalistkę do zwycięstwa w popularnym programie.

 

 

Natchnieniem dla twórców piosenki „Zatrzymać chwilę” był wątek romantyczny, który zobaczymy na ekranie. Mający kilkaset lat Drakula w końcu… zakochuje się! Wampirze serce Drakuli nie pozostaje obojętne na urok Ericki, pięknej kapitan statku, którym Paka Draka wybiera się na wakacje. Ale ponieważ to Hotel Transylwania, łatwo nie będzie. Ericka kryje pewien mroczny sekret…

Piosenka została napisana przez Jareda Sciullo oraz Renee Myersa specjalnie na potrzeby promocji gorąco oczekiwanej komedii animowanej „Hotel Transylwania 3”. Autorem tekstu jest Patryk Kumór, przy ścisłej współpracy z Edytą Górniak.

Polecane


Share This