Edyta Górniak w niespodziewanej kooperacji z raperem


2022.11.19

opublikował:

Edyta Górniak w niespodziewanej kooperacji z raperem

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

Szczerze mówiąc spodziewaliśmy się, że jeśli Edyta Górniak nagra piosenkę z raperem, to będzie nim albo jej syn Allan, który nagrywa pod pseudonimem Enso, albo Malik Montana, o którym wokalistka wypowiadała się dotychczas bardzo ciepło. Tymczasem w sieci pojawił się utwór „Mów sercem”, który jest owocem współpracy Górniak z Nerwusem.

Jak doszło do tej zaskakującej współpracy? Nerwus i Enso wspólnie pracują nad płytą, dzięki temu artysta miał możliwość „przeciąć się” z mamą Allana.

Premierze „Mów sercem” towarzyszy komunikat, w którym czytamy: – Utwór „Mów sercem” powstał z głębokiej potrzeby podzielenia się przeżyciami, o których Nerwus wspomina w swoich partiach oraz z chęci wysłania odbiorcom wsparcia i zachęcenia do sięgania po pomoc w razie potrzeby, co pięknie podkreśla tekst oraz wokal Edyty Górniak. Jest to nietypowe połączenie, natomiast w dzisiejszych czasach wręcz niezbędne by pokazać, że nie ważne są środowiska, miejsca i przestrzenie w których obcujemy, ponieważ każdego bez wyjątku może dotknąć trudny czas. Piosenka wskazuje, że właśnie wtedy jeszcze bardziej trzeba spróbować wyjść z chęcią otrzymania pomocy, do czego zachęcają autorzy: Nerwus oraz Edyta Górniak.

Polecane

Share This