Edyta Górniak wyśmiewa Cleo. Donatan: „Nie zniżaj się do dyskusji na tym poziomie”

"Ty masz sukcesy, setki koncertów i fanów, a po drugiej stronie jest tylko handel dramatem".


2019.09.22

opublikował:

Edyta Górniak wyśmiewa Cleo. Donatan: „Nie zniżaj się do dyskusji na tym poziomie”

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

Konflikt między Edytą Górniak i Cleo nie cichnie. Mogłoby się wydawać, że po tym jak Katarzyna Nosowska wyśmiała awanturę między wokalistkami, te odpuszczą sobie medialne przepychanki. Tymczasem Edyta Górniak ponownie przystępuje do ataku.

W opublikowanym na Instagramie nagraniu wokalistka bawi się z suczką i karmi ją. Zza kamery słyszymy męski głos autora nagrania: – Jaka wdzięczna, nie każda taka jest. Edyta Górniak po usłyszeniu tych słów wybucha śmiechem.

Cleo nie odniosła się do tej sytuacji. Donatan prosi, by w ogóle tego nie robiła.

Nie zniżaj się do dyskusji na tym poziomie… to zwykła zazdrość, nic innego nie przychodzi mi do głowy. Ty masz sukcesy, setki koncertów, radiowe hity, prawdziwych fanów i cała branżę po swojej stronie, a po drugiej stronie jest tylko handel dramatem i gorzką żenadą. Ludzie tworzą mowę nienawiści – media nakręcają tę spiralę, to jest dokładnie ten jad, o którym mówisz w kawałku „Kły”… „Ile w nas jest kłów jadu, pełne gęby nienawiści…”
Nie taplaj się w tym, rób swoje i niech twoje sukcesy będą solą w oku dla nieżyczliwych 🙂 – napisał na swoim fanpage’u producent.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Edyta Górniak (@edytagorniak)

Polecane

Share This