Edyta Górniak zagra na Viva Comet 2012


2012.02.14

opublikował:

Edyta Górniak zagra na Viva Comet 2012

Edyta Górniak dołączyła do grona gwiazd, które wystąpią podczas piątej gali rozdania nagród Viva Comet. Artystka dostała nominację w aż czterech kategoriach: Przebój Roku, Teledysk Roku za utwór „Teraz Tu” oraz Image Roku i Artystka Roku. Dotychczas swoją obecność na gali potwierdzili: Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Marina, Mrozu, Kasta, zespoły Video i Afromental, a także duet DJ`ski Kalwi & Remi z Amandą Wilson.

„Będą to moje pierwsze Viva Comety, również pierwsze w tym roku moje muzyczne wystąpienie i  pierwsze spotkanie z publicznością od premiery nowego albumu. Czuję więc niemałą presję, choć  jestem równocześnie ogromnie szczęśliwa z powodu tego zaproszenia. Obiecuję niekontrolowane szaleństwo!” – zapowiada Edyta Górniak.Edyta Górniak to jedna z największych gwiazd muzyki pop. Jest uwielbiana za swój unikalny głos o skali aż trzech oktaw. Pierwsze wokalne sukcesy odnosiła podczas współpracy z warszawskim teatrem muzycznym Studio Buffo. Przełomem w jej karierze okazał się występ w Konkursie Piosenki Eurowizji w 1994, gdzie zajęła drugie miejsce. Fani pokochali ją za takie hity, jak „To nie ja” czy „Jestem kobietą”. Po sukcesie jej debiutanckiej  płyty „Dotyk” posypały się propozycje od wytwórni fonograficznych, a głos Edyty zaczęto rozpoznawać i doceniać na całym świecie. Do tej pory artystka nagrała pięć płyt, które podbiły serca jej fanów. W Walentynki ukaże się najnowszy album wokalistki „MY”.

Występy Edyty Górniak oraz innych gwiazd na gali Viva Comet 2012 będzie można śledzić na żywo 23 lutego od godz. 20:00 na antenie Viva Polska i w internecie.

Polecane

Share This