Eels wydali swój 15. studyjny album

To jeden z najbardziej osobistych krążków w karierze zespołu


2024.06.10

opublikował:

Eels wydali swój 15. studyjny album

Uznana przez krytyków grupa rockowa EELS wydała właśnie za pośrednictwem E Works/Play It Again SAM swój długo oczekiwany, 15. studyjny album pt. „EELS TIME!”

Nagrany między Los Feliz w Kalifornii i Dublinem w Irlandii, „EELS TIME!” składa się z dwunastu nowych utworów i jest jednym z najbardziej introspektywnych i osobistych materiałów E ostatnich lat. Płyta ukazuje się po powrocie E do zdrowia po operacji na otwartym sercu, którą przeszedł po zakończeniu trasy „Lockdown Hurricane 2023”.

Muzyk poinformował o szczegółach zabiegu, który uratował mu życie w liście otwartym do fanów, który zakończył stwierdzeniem: „Jestem szczęściarzem! Tak się cieszę, że mogę znów się przywitać”.

SPRAWDŹ TAKŻE: Bon Jovi wydali płytę, ale czy ruszą z nią w trasę?

EELS może pochwalić się jedną z najbardziej docenianych i stabilnych karier na rynku muzycznym. Nieustannie zmieniający się projekt głównego wokalisty / autora tekstów E (Mark Oliver Everett), od czasu debiutu z albumem „Beautiful Freak” w 1996 roku, wydał aż 14 studyjnych albumów. W 2008 roku E opublikował swoją książkę „Things the Grandchildren Should Know” i wystąpił w wielokrotnie nagradzanym filmie dokumentalnym „Parallel Worlds, Parallel Lives” opowiadającym o poszukiwaniu zrozumienia dla swojego ojca fizyka kwantowego, Hugh Everetta III.

Polecane

Share This