Ekipa odpala nowy singiel, tym razem z udziałem gościa


2021.05.27

opublikował:

Ekipa odpala nowy singiel, tym razem z udziałem gościa

fot. Konrad Caba

Ekipa prezentuje nowy utwór. „Zygzak” odchodzi od rapowych schematów w stronę elektro i tanecznych klimatów. Singiel zapowiada album „Sezon 3”, który ukaże się już 26 czerwca.

„Zygzak” to dowód na to, że w rapie można odejść od znanych schematów. Po serii przebojowych, ale utrzymanych w typowo rapowym klimacie numerów, nadszedł czas na elektroniczną eksplozję i parkietowy wycisk.

W „Zygzaku” słyszymy zwrotki Jacusia, Friza i Nowciaxa, którzy bawią się na wszelkie możliwe sposoby swoim wokalem. Chłopaki nie dadzą ci chwili wytchnienia – poddasz się tym energetycznym rave’om, tańcząc do białego rana.

Sprawdź także: Quebonafide nagrywa z gwiazdą europejskiego rapu?

Skąd wzięła się Ekipa? Wszystko zaczęło się od krakowskiego youtubera Karola Wiśniewskiego, czyli Friza. Friz startował od filmików o tematyce gamingowej, a ogromną popularność przyniósł mu cykl materiałów z prankami i oryginalnymi wyzwaniami. Vloger zgromadził wokół siebie grupę zaprzyjaźnionych influencerów, zwaną Ekipa, która w 2020 podbiła polski YouTube. Właśnie rozpoczął się trzeci sezon projektu, któremu towarzyszy album „Sezon 3”. Od niedawna w sklepach dostępne są sygnowane przez Friza i spółkę lody Ekipa, których popularność przeszła wszelkie oczekiwania.

Polecane

Share This