Elderbrook przedstawia nowy singiel


2018.08.11

opublikował:

Elderbrook przedstawia nowy singiel

Elderbrook zaskakuje swoim nowym singlem, „Capricorn”, który łączy kreatywną elektronikę z popowo brzmiącym wokalem.

Utwór opowiada o napiętej relacji damsko-męskiej, która została zdominowana przez kobiece, obsesyjne wręcz zainteresowanie znakami zodiaku.ttytuł singla „Capricorn” oznacza „Koziorożec”, a tekst odnosi się do zainteresowania astrologią i związanymi z nią horoskopami, które autor przedstawia dość satyrycznie i groteskowo.

Elderbrook łączy siły z duetem CamelPhat

Muzyk połączył siły z producenckim duetem CamelPhat, aby wydać utwór o nazwie „Cola”. Gdy piosenka ujrzała światło dzienne, trafiła na listy przebojów na całym świecie. Utwór dostał niespodziewaną nominację do nagrody Grammy za najlepsze nagranie taneczne w roku 2018. Elderbrook i CamelPhat zdobyli również nominację do Nagrody Ivora Novello za Najlepszą Współczesną Piosenkę.

W ciągu ostatniego roku Elderbrook koncertował po całym świecie, grając i współpracując z takimi artystami, jak Rüfüs Du Sol, The Wombats i Bonobo. Bilety na jego solowe koncerty w takich miejscach jak XOYO i Oval Space w Londynie, a także The Roxy w L.A. i Baby’s All Right w Nowym Jorku sprzedawały się w mgnieniu oka.

Elderbrook zagra swoje największe koncerty jako headliner w Ameryce już we wrześniu, a już teraz ogłosił szczegóły dużej brytyjskiej i europejskiej trasy.

Elderbrook ma na swoim koncie 2 EPki „Simmer Down” oraz „Talking”. Jego poprzedni singiel, „Sleepwalking”, ma już prawie 2 miliony streamów.

Polecane

Share This