Eldo o Bedoesie: „Jeden z najlepszych tekściarzy na scenie”


2018.11.04

opublikował:

Eldo o Bedoesie: „Jeden z najlepszych tekściarzy na scenie”

foto: Druga Strona Ulicy / Tomasz Karwiński

Kilka dni temu Bedoes zelektryzował sporą część słuchaczy, informując, że na jego nowej płycie pojawi się Eldo. Warszawska ikona podziękowała za zaproszenie, przyznając, że było ono sporym zaskoczeniem.

Obecność Eldoki na „Kwiecie polskiej młodzieży” to niespodzianka także dla części jego fanów. W mediach społecznościowych znaleźli się tacy, którzy sugerują, że dogrywając się do numeru Bedoesa Eldo trwoni cały swój dorobek.

„Mogę wszystko stracić”… Ludzie, to jest jeden z najlepszych tekściarzy na scenie. Mega wrażliwy człowiek z piękną swoją bajką. Weźcie oddech i po wdechu trochę poczujcie. I to tyle, ni grama nie rozumiecie mnie, jeśli dla was problemem jest to, że nagraliśmy numer. I wyrzuć „Eternię” jeśli coś ci przeszkadza. Ten chłopak to moje nowe wcielenie. Bedi, jestem z tobą – deklaruje Eldo.

„Kwiat polskiej młodzieży” Bedoesa i Kubiego Producenta ukaże się 30 listopada. We wtorek w sieci pojawi się odsłuch nowego singla. Równolegle z jego premierą ruszy preorder krążka. Eldoka dograł się do numeru „Gady”, w którym usłyszymy również Białasa.

Polecane

Share This