Eldo poprowadzi program w radiowej Trójce?


2021.02.16

opublikował:

Eldo poprowadzi program w radiowej Trójce?

foto: P. Tarasewicz

W ubiegłym roku z redakcji radiowej trójki odeszło spore grono dziennikarzy. Z rozgłośnią pożegnała się Anna Gacek, a po niej odszedł Wojciech Mann. Kilka tygodni później wybuchła wielka afera związana z notowaniem Listy Przebojów Trójki. Przypomnijmy: utwór Kazika „Twój ból jest lepszy niż mój” zadebiutował na szycie listy przebojów w Programie Trzecim Polskiego Radia, ale po kilku minutach link do notowania wygasł. Znikły również newsy z informacją o sukcesie kawałka Kazika Staszewskiego. W następstwie wydarzeń z redakcji odeszło wielu doświadczonych dziennikarzy m.in. Marek Niedźwiecki, Hirek Wrona czy Fisz. Sytuacja oburzyła także słuchaczy oraz artystów, którzy uważali taki zabieg za cenzurę sztuki. Po trzęsieniu ziemi w Trójce pozostało niewielu dziennikarzy, a szefostwo starało się jak tylko mogło zapchać dziur w antenie.

SPRAWDŹ TAKŻE: Eldo wskazuje albumy i artystę, które miały na niego największy wpływ

Dyrekcja Programu Trzeciego Polskiego Radia jakoś uporała się z problemami kadrowymi i w eterze możemy usłyszeć kilka nowych głosów. Teraz okazuje się, że swoje pierwsze kroki w Trójce stawa Eldoka. Raper zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie, jak siedzi przy biurku i pracuje na komputerze, a obok niego możemy zobaczyć mikrofon na statywie z charakterystyczną czerwoną gąbką radiowej Trójki. Pod spostem raper napisał krótko „Nowy rok, nowe wyzwania”. Czy to oznacza, że Eldoka poprowadzi jakiś nowy program w Programie Trzecim Polskiego Radia? W końcu ma spore radiowe doświadczenie – artysta prowadził m.in. program „Eldoradio” czy „DJ Pasmo”. Okazuje się, że jeszcze nie teraz. W odpowiedzi na komentarz jednego z fanów, raper ujawnił, że jest w redakcji gościnnie i tylko raz w tygodniu.

Może kiedyś poprowadzę audycję. Na razie gościnnie w niedzielę będę dbał o selekcję muzyczną w jednej z audycji – napisał Eldoka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Eldoka (@eldoka79)

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane


Share This