Eliminacje do Przystanku Woodstock: Wielki Finał w Krakowie


2014.06.12

opublikował:

Eliminacje do Przystanku Woodstock: Wielki Finał w Krakowie

Poznaliśmy już wszystkich finalistów Eliminacji do Przystanku Woodstock 2014. Najlepsze zespoły imprezy organizowanej po raz szósty przez Fabrykę Zespołów i Fundację WOŚP wystąpią podczas finału w Krakowie. Obok „jedenastki” na senie pojawi się gość specjalny – zespół Kingdom Waves, zaś gwiazdą wieczoru będzie formacja Lao Che. Wstęp na imprezę jest wolny. Start o godzinie 16:00.

Wielki finał Eliminacji do Przystanku Woodstock odbędzie się w krakowskim klubie Kwadrat. Sobota 21 czerwca upłynie zatem pod znakiem muzycznej rywalizacji, której celem jest wyłonienie zespołów mających zagrać na Dużej Scenie tegorocznego XX Przystanku Woodstock.

W Eliminacjach co roku biorą udział topowe zespoły. Muzycy czują, że konkurencja jest bardzo silna, co jeszcze bardziej ich motywuje. Spodziewam się naprawdę świetnego koncertu – mówi prezes Fabryki Zespołów Gosia Kaczmarek 

Tego dnia na scenie zobaczymy grupy: Enclose, Wild Pig, Shata QS, Know, Tuff Enuff, The Sixpounder, Be.MY, Mama Selita, Thermit, Ukeje i Zmaza.

{sklep-cgm}

Polecane

Share This