Elton John ma problemy zdrowotne. Muzyk czeka na operację

Artysta jest zmuszony do przełożenia koncertów.


2021.11.02

opublikował:

Elton John ma problemy zdrowotne. Muzyk czeka na operację

fot. mat. pras.

Po pandemicznej przerwie Elton John wrócił na scenę, by dokończyć pożegnalne tournee. Niestety, wygląda na to, że trasa się przeciągnie, ponieważ artysta musi przełożyć część koncertów, by zająć się z swoim zdrowiem. W jednym z niedawnych wywiadów Elton John wyznał, że czeka na operację biodra, ponieważ zmaga się z bólem, który utrudnia mu wykonywanie codziennych czynności, nie wspominając nawet o występach scenicznych.

Nie mogę ruszać się na boki. Wsiadanie i wysiadanie z samochodu są dla mnie problematyczne. Musiałem zdecydować się na zabieg, jeśli mam dalej dawać z siebie 100 procent na scenie. Mam przed sobą półtora roku koncertów, których moje biodro z pewnością by nie wytrzymało, dlatego zdecydowałem się na operację. Wiem, że to rozczarowanie dla wszystkich, którzy czekali na te koncerty, ale obiecuję, że wrócę i wynagrodzę im to – deklaruje artysta.

Jak długo potrwa przerwa Johna, tego na razie nie wiadomo. Muzyk wierzy, że uda mu się wrócić na scenę w styczniu. Koncerty zaplanowane na końcówkę tego roku zostaną przeniesione na 2023.

Polecane

Share This