Elton John w nowym teledysku Teyany Taylor


2020.10.24

opublikował:

Elton John w nowym teledysku Teyany Taylor

W jaki sposób legenda muzyki pojawiła się w klipie artystki? Oddajemy głos Teyanie Taylor:

„Lose Each Other” to dla mnie wyjątkowy utwór, dlatego chciałam, by klip oddawał znaczenie piosenki. Powiedziałam mojej ekipie: „wiecie, co byłoby super? Gdybym mogła mieć Eltona Johna na pianinie na początku klipu”. Oczywiście nie sądziłam, że to się uda, ale po prostu chciałam wypuścić tę myśl we wszechświat. I pewnego razu, gdy siedzieliśmy nad treatmentem i dopinaliśmy logistykę, dzwoni do mnie zagraniczny numer… Przez sekundę miałam nawet myśl, że nie odbieram, ale przemówiła moja intuicja i odebrałam. I słyszę po drugiej stronie: „Cześć, droga. Tu Elton. Bardzo chciałbym pojawić się w twoim klipie”. Oszalałam!!!

Elton John wspierał Teyanę od momentu wydania debiutanckiego albumu:

– Już wtedy stałem się fanem. Zaprosiłem ją do „Rocket Hour” i zakochałem się w jej oryginalnej duszy. Poza genialną muzyką, Teyana jest jedną z najbardziej zachwycających wizualnie artystek. Dlatego gdy okazało się, że chciałaby mnie zaprosić do „Lose Each Other”, nie wahałem się ani chwili.

Za reżyserię klipu odpowiada sama Taylor. Artystka przyznaje:

– Chciałam coś prostego, ale mocnego zarazem, dlatego zdecydowałam się na całkowicie białe tło i odważne stylizacje. Chciałam, by moja publiczność zrozumiała, w jaki sposób trudności związane z miłością mogą być też piękne.

„THE ALBUM” Teyany Taylor trafił na szczyt zestawienia Billboard R&B/Hip-hop Albums oraz ósmą pozycję Billboard 200 – był to najwyższy debiut na liście w jej dotychczasowym karierze. Podczas 2020 BET Awards artystka zdobyła nagrodę Video Director of the Year. Barack Obama zamieścił jeden z singli z „THE ALBUM” – „Made It” – na swojej playliście z najlepszymi piosenkami lata.

Polecane

Share This