Elton John wziął udział w hip-hopowej bitwie


2018.08.31

opublikował:

Elton John wziął udział w hip-hopowej bitwie

foto: Karol Makurat / tarakum.pl

Elton John zagrał w nowej amerykańskiej reklamie batonów Snickers pt. „Snickers Rap Battle”. Co jest w niej wyjątkowego? Muzyk wziął udział w hip-hopowej bitwie, w której zaśpiewał fragment piosenki „Do not go Breaking My Heart”, po czym został zmieniony przez rapera Boogiego.

Według zapewnień, Elton John odegrał kluczową rolę w całej obsadzie reklamy. Muzyk wziął udział w kilku przesłuchaniach i razem z reżyserem Andreasem Nilssonem postawili na Boogiego. Jak wyszło? Sprawdźcie sami.

“Homofobia napędza wstyd, izolację, okrucieństwo i złość”

Elton John wzywa do bojkotu mediów społecznościowych. Muzyk w wywiadzie dla “BBC Newsnight” powiedział, że tego typu portale wspierają mowę nienawiści przeciwko środowiskom homoseksualnym i potępiają osoby, które są nosicielami wirusa HIV.

Nie wiem, jak można na to pozwalać. Osoba odpowiedzialna za administrowanie tymi stronami powinna powiedzieć “dość szerzenia nienawiści” – powiedział muzyk. – Homofobia napędza wstyd, izolację, okrucieństwo i złość – dodał.

Niedługo Elton John wyrusza w swoją pożegnalną trasę koncertową, która ma potrwać aż trzy lata. 4 maja 2019 roku artysta zagra w Krakowie.

Polecane

Share This