Elvis w serii


2009.08.12

opublikował:

Elvis w serii

W poniedziałek, 17 sierpnia ukaże się pierwsza z dwunastu książek o Elvisie Presleyu. Do każdej z nich dołączona będzie płyta CD z niezapomnianymi piosenkami króla rock`n`rolla, jak np. „Love Me Tender”, „Return To Sender” czy „Jailhouse Rock”.

W kolekcji 12 książek znalazło się wiele niepublikowanych do tej pory zdjęć z życia rodzinnego piosenkarza, z jego pobytu w wojsku, z koncertów, a także kalendarium jego największych wyczynów. Książki z kolekcji zostały wzbogacone o anegdoty o Elvisie, jego przyjaciołach i wrogach, kobietach z jego otoczenia oraz o sławnych cadillakach. Poszczególne tomy są poświęcone kolejnym etapom życia i kariery artysty.

Informacje o królu rock’n’rolla przygotowali: Maria Szabłowska, wieloletnia dziennikarka muzyczna, która przybliży czytelnikom nie tylko legendę Elvisa Presleya, ale również jego życie prywatne, oraz Antoni Piekut, opisujący drugą po muzyce pasję piosenkarza – samochody. Wyboru legendarnych przebojów Elvisa dokonał Jan Chojnacki.

Pierwszy tom kolekcji ukaże się 17 sierpnia, w promocyjnej cenie 9,99 zł.

Tom drugi pt. „Narodziny gwiazdy” będzie można kupić już następnego dnia – we wtorek 18 sierpnia. Kolejne tomy będą dostępne co wtorek w cenie 24,99 zł.

Kolekcja będzie dostępna w punktach sprzedaży prasy, salonach EMPIK, na www.kulturalnysklep.pl oraz pod numerem infolinii 0 801 130 000.

Wydawcami albumu są Agora i Sony Music Entertainment Poland.

Polecane

Share This