Eminem atakuje krytyków „Revival”


2018.01.09

opublikował:

Eminem atakuje krytyków „Revival”

foto: mat. pras.

Eminem opublikował remiks kawałka „Chloraseptic” z wydanej w połowie grudnia płyty „Revival”. Artysta ustosunkowuje się w nim do krytycznych ocen swojego nowego materiału. Slim atakuje zarówno osoby, którym nie podszedł singiel z Beyonce („Walk on Water” sucked? / Bitch, suck my dick), jak i tych zarzucających nagromadzenie popowych wokalistek na płycie (What’s with all the conscious rap? / P!nk, Beyonce this, and Kehlani that” / I just add it to the fuel in my rocket pack).

Oprócz nowych wersów gospodarza remiks „Chloraseptic” przynosi także zwrotkę 2 Chainza, wokół której wytworzyła się niemała burza. Chainz zapowiadał, że dograł się na krążek, jednak jego ksywki zabrakło w opublikowanej przed premierą trackliście. 2 Chainz wściekł się i opublikował na Instagramie post pełen bardzo wkurzonych emotek, ale szybko go usunął. Teraz może czuć się spełniony.

Mimo przeciętnego przyjęcia ze strony krytyków „Revival” debiutował na szczycie zestawienia Billboardu. W najnowszym zestawieniu krążek plasuje się na czwartej pozycji. Pytanie, czy obrona własnego dzieła wymaże wszelkie złe opinie o najnowszej płycie? I czy kolejne głośne sprzeciwy wobec krytyki „Revival” sprawią, że z czasem jednak album zostanie doceniony?

Polecane

Share This