Eminem i goście w nowej wersji singla „Killer”


2021.05.28

opublikował:

Eminem i goście w nowej wersji singla „Killer”

Eminem zaprezentował nową wersję „Killer” z albumu „Music To Be Murdered By – Side B (Deluxe)”. W kawałku gościnnie pojawiają się Jack Harlow oraz Cordae. W czterominutowym kawałku słyszymy także zupełnie nową zwrotkę Eminema.

Wydane pod koniec ubiegłego roku „Music To Be Murdered By – Side B (Deluxe)” to poszerzona wersja płyty ze stycznia 2020. Znalazło się na niej 16 nowych numerów. Wśród gości pojawiły się takie gwiazdy rapu jak Dr. Dre, DJ Premier i Ty Dolla $ign. Wydawnictwo promował klip do numeru „GNAT”.

Sprawdź także: Szef KSW bohaterem przeróbki „Dwutaktu” Alberto. „Poczułem się jak raper i gangster jednocześnie”

Choć Eminem nadal pozostaje jednym z najpopularniejszych raperów na świecie, artysta coraz częściej zmaga się z atakami ze strony młodszych graczy. Inna sprawa, że sam nie oszczędza ich w swoich kawałkach.

Pieprzyć Eminema. Jesteś nędzny jak diabli i nikt nie słucha już twojej starej dupy – mówił kilka miesięcy temu w opublikowanym w mediach społecznościowych nagraniu Lil Pump. Eminem nie odpowiedział na zaczepkę i podejrzewamy, że jeśli to zrobi, to dopiero na kolejnej płycie. Do sprawy odnieśli się za to jego koledzy, m.in. Chuck D. Weteran z Public Enemy nie zdissował Pumpa, ale przypomniał mu o wielkości Marshalla Mathersa.

Kiedy ostatni raz byłem z Eminemem w jednym budynku, grał w 2019 stadionowy koncert dla 63 623 fanów. To było dwa tygodnie po tym, jak w Mediolanie wystąpił dla 750 tysięcy. Ludzie mogą mieć własne zdanie, ale przedstawianie twoich myśli jako prawdy jest szaleństwem – skomentował Chuck D.

Polecane

Share This