Eminem na okładce komiksu Marvela


2022.11.23

opublikował:

Eminem na okładce komiksu Marvela

fot. Brian Kelly

Jednym z elementów, za które najbardziej lubimy popkulturę, jest wzajemne przenikanie się światów. Bohaterowie jednego medium pojawiący się w innym to zawsze ciekawostka dla fanów. Podobnie jest za sprawą kooperacji Marvela z Eminemem.

Komiksowy gigant w przeszłości kilkukrotnie łączył już siły z raperami. Przypomnijmy choćby inicjatywę z 2018 roku, kiedy na rynku pojawiły się specjalne wydania płyt 50 Centa, GZA, LL Cool J-a z bohaterami komiksów na okładkach. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Teraz dostajemy kolejną współpracę, która zdążyła się już odbić szerokim echem w mediach po obu stronach Atlantyku. Marvel kolejny raz rebootuje Spider-Mana, rozpoczynając serię „The Amazing Spider-Man” od pierwszego numeru. Tradycyjnie przy tej okazji pojawiają się wydania z różnymi wariantami okładek, co ma dodatkowo nakręcić sprzedaż. Tym razem na jednej z ilustracji zobaczymy kadr z rapowego pojedynku Spideya z Eminemem. Limitowany do 5 tys. egzemplarzy trafił do sprzedaży na Eminem.com i – to chyba żadne zaskoczenie – rozszedł się na pniu.

Od zawsze jestem fanem Spider-Mana. Zdecydowanie jest w moim TOP5, więc znalezienie się na okładce, na której się pojedynkujemy, jest dla mnie zaszczytem, a jednocześnie budzi dreszczyk emocji – skomentował raper.

Polecane

Share This