Eminem ocenił najnowszy album Kendrica Lamara


2022.05.16

opublikował:

Eminem ocenił najnowszy album Kendrica Lamara

W piątek odbyła się premiera najnowszego albumu Kendricka Lamara. Na nowy album rapera fani musieli czekać ponad pięć lat. Artysta ogłosił premierę krążka w połowie kwietnia za pośrednictwem strony oklama.com. „Mr. Morale & the Big Steppers” to podwójny album z 18 utworami. Goście na wydawnictwie to m.in. Beth Gibbons, Blxst, Amanda Reifer, Sampha, Taylour Paige, Summer Walker, Ghostface Killah, Kodak Black, Sam Dew i Tanna Leone. Baby Keem to jedyny artysta, który pracował już wcześniej z Kendrickiem – w utworach „family ties” oraz „range brothers”. Jednym z fanów czekających na nowe wydawnictwo kolegi po fachu był także Eminem. Po zapoznaniu się z krążkiem „Mr. Morale & the Big Steppers” Eminem zwrócił się do Dr. Dre na swoim Twitterze:

– Ten album Kendricka jest kurew**o absurdalny. Zaniemówiłem.

Komentarz Eminema pojawił się kilka miesięcy po tym, jak on i Lamar wystąpili razem na scenie w ramach tegorocznego występu Super Bowl LVI w przerwie meczu w lutym. Obok nich na scenie pojawili się m.in. Dre, Snoop Dogga i Mary J. Blige.

Kendrick Lamar nigdy nie ukrywał, że twórczość Eminema miała na niego duży wpływ, co słychać w takich numerach jak m.in. „Backstreet Freestyle” z „Good Kid, M.A.D City” z 2012 roku.

Polecane

Share This