Eminem wystąpi w serialu


2021.08.18

opublikował:

Eminem wystąpi w serialu

foto: Jeremy Deputat

Dobre wieści dla fanów Eminema. Raper dołączył do obsady serialu „Black Mafia Family”, którego producentem jest 50 Cent. Artysta wcieli się w rolę jednego z mafiosów będących członkiem tytułowej organizacji założonej pod koniec lat osiemdziesiątych w Detroit.

Marshall odtworzy postać White Boya Ricka, gangstera, który jako 14-latek został informatorem FBI, ale trzy lata później wpadł po tym, jak znaleziono przy nim osiem kilogramów kokainy. Mafioso został skazany na dożywocie, ale w ubiegłym roku wyszedł za dobre sprawowanie po odsiedzeniu 34 lat.

W obsadzie „Black Mafia Family” znalazł się m.in. Snoop Dogg, co jest ciekawostką ze względu na konflikt między raperami. Jakiś czas temu między legendami zawrzało po tym, jak Snoop stwierdził, w jednym z wywiadów, że Eminem bez Dr. Dre byłby nikim i ogólnie nie miał większego wpływu na kształtowanie kultury hiphopowej.

Po tych słowach Marshall wspomniał o legendzie zachodniego wybrzeża w jednym ze swoich najnowszy numerów:

And, as far as squashin’ beef, I’m used to people knockin’ me / But, just not in my camp / And diplomatic as I’m tryna be / Last thing I need is Snoop doggin’ me / Man, Dogg, you was like a (Yeah) damn god to me / Nah, not really (Haha)//I had „dog” backwards / But I’m startin’ to think, all these people takin’ shots at me / S**, it’s no wonder.

Na jednym z fanpage’y poświęconych Eminemowi admin pytał użytkowników czy Snoop Dogg mówiąc to co powiedział wykazał brak szacunku do Eminema. Nieoczekiwanie na post zareagował sam Snoop, który napisał:

– Pray I Don’t Answer That Soft Ass Shit😂😂

Serial „Black Mafia Family” trafi na antenę we wrześniu. Zdjęcia rozpoczęto we wrześniu, a same prace nad produkcją trwają od 2019 roku.

Polecane

Share This