Eminem zrównany z ziemią w podręczniku do nowego przedmiotu ministra Czarnka


2022.08.15

opublikował:

Eminem zrównany z ziemią w podręczniku do nowego przedmiotu ministra Czarnka

fot. Brian Kelly

Czarne chmury nad Eminemem. Przed kilkoma dniami zdissował go The Game. Atak przeprowadzono także z Polski. W podręczniku do Historii i Teraźniejszości – nowego przedmiotu wprowadzonego do szkół średnich dzięki inicjatywie ministra Przemysława Czarnka Wojciech Roszkowski nie ma dla niego litości.

Najsłynniejszy biały raper, wspomniany Eminem, który zrobił karierę, produkując się w głupawych perukach, promując odgłosy wymiotów i puszczania wiatrów, zaprezentował się na jednej z płyt jako ofiara otoczenia. Fantazjuje na temat zabójstw, ale oskarża swoją matkę o własne uzależnienie od prochów. Zwierzając się ze swych cierpień wywołanych owym uzależnieniem, nie daje sobie i innym nadziei. Można by powiedzieć, że sam sobie zapracował na ten los, ale Eminem musi sprzedać swoje wynurzenia w kolejnej wersji, aby poruszyć i wciągać w chandrę kolejne miliony nastolatków i zarobić przy tym kolejne miliony dolarów – pisze autor podręcznika dla klas I szkół średnich.

W podręczniku do HiT-u ciekawostek jest więcej. Autor dyskredytuje punk rock, gloryfikując jednocześnie rock progresywny i generalnie artystów sprzed lat. W kwestiach muzycznych mamy tutaj zdecydowanie bardziej historię niż teraźniejszość.

Polecane

Share This