Eprom, Emade i Panda zagrają w Kicksie


2013.02.15

opublikował:

Eprom, Emade i Panda zagrają w Kicksie

Dlatego, przy okazji wtorkowej premiery nowych Reeboków Pump Omni Lite, za adapterami staną czołowi reprezentanci tej profesji: dj Eprom, Emade i dj Panda. Podwórko sklepu Kicks przy ul. Chmielnej 21 zamieni się w parkiet już w najbliższy wtorek, 19 lutego o godzinie 20.00.

{reklama-hh}

Eprom, członek kolektywu Modulators, to jeden z najlepszych i najbardziej utytułowanych polskich turntablistów, zwycięzca wielu krajowych i międzynarodowych bitew. Na swoim koncie ma między innymi dwa tytuły mistrza świata IDA i wielokrotne mistrzostwo Polski ITF. Dzięki perfekcyjnej technice i szerokiemu spektrum muzycznych zainteresowań, w setach Eproma możemy usłyszeć miks między innymi takich gatunków jak hip-hop, funk, electro, dubstep czy dnb. Jest również jednym z niewielu djów, którzy nie boją się złapać za mikrofon, co udowodnił niedawno wydanym nakładem Asfalt Records winylem projektu Sztigar Bonko. Nazwa projektu nie jest zresztą przypadkowa – Eprom parał się również górnictwem.

Współtworzący z Epromem grupę Nu Kidz on The Glock Piotr Waglewski, znany szerzej pod pseudonimem Emade, jest jednym z najbardziej oryginalnych i utalentowanych producentów w kraju, do tego świetnym perkusistą i wybornym djem. To właśnie Emade odpowiada za produkcję płyt Fisza i Tworzywa Sztucznego. Wraz z Ostrym nagrał dwie płyty pod szyldem P.O.E. (Projekt Ostry Emade), gra też na perkusji w kapeli Kim Nowak, którą poza nim tworzą Fisz i Michał Sobolewski.


DJ Panda gra imprezy hiphopowe praktycznie od zawsze. Od zawsze też pojawia się na płytach polskich raperów – jego scratche można usłyszeć między innymi na albumach Pezeta, 247, Eisa czy Onara. Sety Pandy to pełne energii imprezowe bomby, pełne klasycznych bangerów i  świeżych nowości, które łączy przede wszystkim najwyższa jakość. Za gramofonami stawał przed koncertami takich gwiazd jak GangStarr, Mobb Deep czy M.O.P. Ostatnimi czasy nie stroni w swojej selekcji od trapu, co prawdopodobnie będzie można usłyszeć we wtorek wieczorem.

Więcej informacji na oficjalnej stronie wydarzenia na Facebooku

Polecane

Share This