Ernest Staniaszek rusza w trasę


2014.02.14

opublikował:

Ernest Staniaszek rusza w trasę

 Zespół Amnezja wraz ze znanym z programu „The Voice Of Poland” wokalistą Ernestem Staniaszkiem wyrusza w pierwszą trasę koncertową.

Amnezja z charyzmatycznym Ernestem Staniaszkiem w roli wokalisty istnieje na rynku muzycznym od dziesięciu lat, ale to wciąż dopiero początek przygody tych młodych muzyków. Zagrali razem kilkaset koncertów zarówno w kraju jak i zagranicą, są zwycięzcami licznych prestiżowych konkursów, a w swojej karierze występowali na jednej scenie z takimi zespołami jak Guano Apes, Alter Bridge, Perfect, Pudelsi czy Proletaryat.

Obecnie pracują nad debiutanckim albumem, który planowany jest na pierwszy kwartał 2014 roku. Muzyka, jaką będzie można na nim usłyszeć, to najbliższe sercu zespołu połączenie energii hard rocka i ciepłej barwy bluesa.

Jak można się domyślić, największy rozgłos i popularność przyniosło grupie uczestnictwo Staniaszka w programie The Voice Of Poland, w którym pod wodzą Marka Piekarczyka zajął drugie miejsce. Każdy jego występ miał kilkumilionową widownię, a jury programu zachwyciło się barwą i siłą głosu młodego wykonawcy. Od tej pory zarówno Ernest jak i cały zespół Amnezja są częstymi gośćmi w mediach, a ich koncerty cieszą się coraz większą popularnością.

Podczas trasy koncertowej formacja odwiedzi miasta w całym kraju. Nie możemy się doczekać spotkań z publicznością! – mówi Staniaszek Damy z siebie wszystko, aby słuchacze bawili się podczas koncertów co najmniej tak dobrze jak my.

Lista koncertów:

27.02 – Toruń, klub Lizard King

01.03 – Zabrze, CK Wiatrak

02.03 – Wrocław, Klub Eter

04.03 – Opole, NCPP

07.03 – Mielec, Studio

08.03 – Rzeszów, Wytwórnia

14.03 – Sopot, Scena

16.03 – Olsztyn, Andergrant

21.03 – Legnica, Spiżarnia

22.03 – Włocławek, hala OSiR

23.03 – Łódź, Dekompresja

29.03 – Poznań, u Bazyla

30.03 – Kalisz, hala OSiR

Polecane

Share This