Ero i Głowa: „Nie musi nas puszczać radio. I tak wszystko tam jеst słabe”

Raperzy zapowiadają wspólny projekt.


2021.02.22

opublikował:

Ero i Głowa: „Nie musi nas puszczać radio. I tak wszystko tam jеst słabe”

fot. P. Tarasewicz

W święta Ero podzielił się z fanami premierowym kawałkiem „Nowy dobrobyt” na bicie Laski z White House Records. Artysta zapowiada tym kawałkiem planowaną na ten rok solową płytę. W połowie stycznia dowiedzieliśmy się, że nie będzie to jedyny projekt, w który jest zaangażowany reprezentant JWP. Obok następcy „Elwisa Picasso” warszawski weteran szykuje także kooperacyjny materiał z Głową z PMM. Album „ABCD” ukaże się 19 marca. Nowym promującym go singlem jest „Nie znam nut” z gościnnym udziałem Cywinsky’ego.

„Nie musi nas puszczać radio / I tak wszystko tam jеst słabe / I tak słuchacze nas pragną / Więc bez was dajemy radę / I może to nie stadion / Ale zapełniamy sale / Bo mamy talent / I ludzi, by grać dla nich dalej / Nie musi nas puszczać radio / I tak wszystko tam jest słabe / I tak słuchacze nas pragną / Więc bez was dajemy radę / I może to nie stadion / Ale zapełniamy sale” – słyszymy w refrenie nowego numeru.

Sprawdź także: Polski zawodnik UFC wskazuje swoich ulubionych raperów

„Alfabet” ma przynieść brudny klimat bitów z lat 90., bezkompromisowe teksty i hip-hop w najczystszej postaci. 10 premierowych numerów wyprodukował Remazz, o skrecze zadbali DJ Twister i DJ Falcon1. Limitowana wersja wydawnictwa, którą można zamówić tutaj, będzie mieć inną warstwę graficzną niż ta, która trafi do sklepów. Tracklista i lista gości są póki co owiane tajemnicą.

„Nie znam nut” to drugi singiel zapowiadający „ABCD”. W pierwszej połowie lutego artyści podzielili się inną piosenką zatytułowaną „Przyszliśmy wyjaśnić”.

Polecane