Ero JWP: Głowa rozp****oli nasz mini album


2021.01.31

opublikował:

Ero JWP: Głowa rozp****oli nasz mini album

fot. P. Tarasewicz

O drugiej solowej płycie Ero JWP wiadomo było od dawna. W święta raper uraczył nas mocną zapowiedzią tego, co szykuje na ten rok udostępniając numer „Nowy dobrobyt” wyprodukowany przez Laskę. Fani od razu zasypali Erosa pytaniami o preorder oraz premierę płyty. W odpowiedzi Eros ujawnił, że preorderu możemy spodziewać się przy okazji premiery kolejnego singla, a krążek powinien ukazać się w okolicy czerwca 2021 roku.

To nie koniec niespodzianek jakie przygotował warszawski artysta. Okazało się bowiem, że przygotowuje on wspólny mini album z Głową PMM zatytułowaną „Alfabet”. Teraz członek legendarnego składu JWP ujawnił kolejne szczegóły swojej współpracy ze szczecińskim raperem.

Powolutku mogę powiedzieć, że Głowa rozpi****li nasz mini album tak, że nie ma co zbierać. Tak samo Remaz bitami i Cywiński featem – napisał Ero na Facebook’u – Czekamy na dwóch wspaniałych DJ’i, którzy wspólnie to potną jak po***ani chirurdzy i jednego ostatniego zawodnika na refren, który nie ma w zwyczaju brać jeńców. W ciągu dwóch tygodni odpalamy preorder – dodaje.

SPRAWDŹ TAKŻE: Ero opowiada o tym, kto tak właściwie zabił Tupaca

Przy okazji warszawski raper ujawnił również kolejnego gościa, którego usłyszymy na jego drugim solowym albumie „Eroizm”. Będzie nim jeden z członków Molesty Ewenement! Raper zdradził, że znalazł w swojej skrzynce kawałek od Włodiego.

Wczoraj zobaczyłem, że mam w skrzynce numer od niego na „Eroizm” – ujawnił Ero JWP.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane

Share This