Ero wypuści pestki marihuany firmowane swoją ksywką

Produkt będzie gotowy już za miesiąc


2021.04.22

opublikował:

Ero wypuści pestki marihuany firmowane swoją ksywką

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

W styczniu Włodi poinformował, że spełnia się jedno z jego marzeń:

Jedno z moich marzeń to mieć własny 🤪Strain i razem🤝 ze specjalistami w tej dziedzinie @drbania420 i @theoutlawseeds jesteśmy o krok od realizacji📶 Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem jeszcze w tym roku rzucimy DROP Pestek firmowany moim imieniem i wyczuciem smaku💨💨💨 jest to split 🔻AMNESIA CORE CUT&DJ SHORT BLUEBERY 🔺️robocza nazwa :”Szekspir Haze” Może wy macie jakiś pomysł jak nazwać to ziółko ®️⁉️ – napisał raper.

Teraz dowiadujemy się, że drugim obok Włodiego MC z własną odmianą marihuany będzie Ero.

Mamy dla Was konopnego newsa na pełnym rapie, Serum a.k.a. TangiEro, tak nazwana została odmiana konopi indyjskich sygnowana przez jednego z najlepszych polskich raperów – Ero JWP, która wkrótce trafi do sprzedaży. Energetyczna sativa o sporej mocy oraz niesamowitym aromacie i posmaku mandarynek z nutą czekolady, tak w kilku słowach można określić Serum, które dla Erosa przygotowali Teone420 wraz z Pan Pestka Crew – czytamy na stronie weednews.pl

Jakiś czas temu Eros zaproponował, aby stworzyć odmianę marihuany, która będzie sygnowana jego imieniem. Do projektu zaproszeni zostali Teone420 oraz Pan Pestka Crew, którzy od razu zabrali się do pracy, jej efektem będzie odmiana Serum a.k.a. TangiEro.

Serum a.k.a. TangiEro to połączenie dwóch genetyk – California Orange Skunk oraz Chocolope. Obie odmiany rodzicielskie to hybrydy z mocną dominacją Sativy, są bardzo energetyczne i zachęcają do działania. Smak, zapach oraz działanie Serum są bardzo wyraziste. Jest to energetyczne połączenie klasyki z nowoczesnością o rewelacyjnym smaku i aromacie mandarynek i czekolady.

Medycznie świetnie sprawdzi się u osób cierpiących na przewlekły stres oraz stany lękowe, wykazuje też działanie przeciwbólowe – piszą współpracownicy Erosa.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Ero JWP (@erosick1)

Polecane

Share This