Erykah Badu stworzyła kadziła o zapachu swojej waginy…


2020.02.06

opublikował:

Erykah Badu stworzyła kadziła o zapachu swojej waginy…

foto: kadr z wideo

Nikt chyba nie ma wątpliwości, że Erykah Badu jest wybitną wokalistką. Można nawet zaryzykować twierdzenie, że jest jedną z najważniejszych postaci dla neo-soulu. Problemy niestety pojawiają się jak Erykah za bardzo wierzy w to, że każdy z jej pomysłów jej tak samo dobry jak jej muzyka i warto go zrealizować. Przypomnijmy, że jakiś czas temu Badu przyznała w wywiadzie, że Adolf Hitler był wybitnym artystą, bo malował obrazy, które bardzo się jej podobają. Dziś do sieci trafiła informacja, że w internetowym sklepie Badu World Market będzie można kupić kadziła pachnące tak samo jak pochwa gwiazdy…

Jak twierdzi Erykah, produkt ten będzie składał hołd jej „supermocy”.

– Miejska legenda mówi, że moja cipka zmienia mężczyzn. Ci, w których się zakochała i zakochali się we mnie zmieniali swoją pracę i całe życie – powiedziała Badu.

Pytana o to jak powstał ten osobliwy produkt powiedziała:

– Pocięłam wiele par moich używanych majtek. Spaliłam je. Powstał z tego popiół. Ludzie zasługują na ten produkt – podsumowała artystka.

Poza kadzidłami w sklepie Badu kupić będzie można wiele artykułów aptecznych. Nie zabraknie także produktów dla fanów muzyki:-)

Polecane

Share This