Ewa Farna i Sylwia Grzeszczak na Viva Comet


2012.01.31

opublikował:

Ewa Farna i Sylwia Grzeszczak na Viva Comet

Swój udział potwierdziły dwie popularne wokalistki polskiej sceny muzycznej – Ewa Farna i Sylwia Grzeszczak. Tegoroczna impreza odbędzie się już 23 lutego w warszawskim Centrum Expo XXI.

Obydwie wokalistki nominowano do nagród w aż czterech kategoriach. Artystki zaśpiewają m.in. obok Mroza i Kasty. Podczas imprezy będzie można zobaczyć także duet dj’ski Kalwi & Remi oraz brytyjską wokalistkę Amandę Wilson.

Ewa Farna to artystka rockowa, pochodząca z Zaolzia. Jej ostatni krążek, „EWAkuacja”, szturmem zdobył najwyższe miejsca polskich notowań muzycznych, a Farna po raz kolejny udowodniła, że nie ma sobie równych. W zeszłym roku na potwierdzenie swojego statusu wśród fanów artystka otrzymała nagrodę MTV EMAs w kategorii „Najlepszy polski wykonawca”.

Sylwia Grzeszczak od niedawna podbija polski rynek muzyczny. Wokalistka do tej pory znana była ze swojej współpracy z Liberem, efektem, której była płyta: „On i Ona”. W 2011 roku artystka wydała swój pierwszy solowy album „Sen o przyszłości”, który od razu podbił serca słuchaczy. Kawałek „Małe rzeczy” nuciła prawie cała Polska.

Polecane

Share This