Ewa Farna miała wypadek


2012.05.23

opublikował:

Ewa Farna miała wypadek

Jak poinformował portal informacyjny iDnes.cz, Farna miała wypadek samochodowy we wtorek 22 maja ok. 6 rano w okolicy Trzyńca. Zdaniem serwisu badanie alkomatem wykazało 1 promil alkoholu we krwi artystki.

– Jest to przestępstwo zagrożone utratą prawa jazdy oraz innymi konsekwencjami prawnymi – powiedział rzecznik policji Vlastimil Starzyk (cytat za Onet.pl).

Czeska menadżerka Farnej, Michaela Kocourova, przekonuje, że wokalistka zasnęła za kierownicą, wracając z imprezy z okazji zakończenia liceum.

– Dostałam smsa od Ewy, powiedziała, że wypadek spowodowany był zmęczeniem po nocach nauki do matury. To cud, że uszła z życiem – powiedziała menadżerka czeskiemu portalowi.

Oto oficjalne stanowisko artystki na jej Facebooku:


„Powodem wypadku było niezmierne zmęczenie spowodowane nieprzespanymi nocami przed egzaminem maturalnym, który wczoraj zdawałam. Zasnęłam za kierownica i zjechałam z drogi. Samochód jest w okropnym stanie, ale na całe szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Obecnie przebywam w szpitalu, mam wstrząs mózgu i parę powierzchownych ran. Dziękuję Bogu za to, że …czuwał nade mną, rodzinie i przyjaciołom za wsparcie oraz fanom za miłe słowa otuchy oraz gratulacje zdanej matury. Było to wstrząsające przeżycie i oby nikt czegoś podobnego nigdy nie doświadczył. Człowiek przypomina sobie i uświadamia, co tak naprawdę jest ważne w życiu. Jeszcze raz dziękuje Bogu, że żyje!”

Polecane

Share This