Ewa Farna plażuje w domu. „Dubaju nie ma, ale doceniam chęć”


2021.04.05

opublikował:

Ewa Farna plażuje w domu. „Dubaju nie ma, ale doceniam chęć”

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

Od ponad roku żyjemy w świecie pełnym nieznanych nam wcześniej ograniczeń i obostrzeń. Na całym świecie ludzie szczepią się przeciwko koronawirusowi, ale droga do normalności pozostaje daleka. Nie wszędzie restrykcje są tak poważne jak u nas, dlatego ci którzy mają taką możliwość, szukają wytchnienia w egzotycznych krajach. A ci, którzy chcieliby wyjechać, ale nie mogą, szukają go w swoich domach, tworząc sobie namiastkę egzotyki.

Ewa Farna rozbawiła wczoraj swoich fanów, publikując zdjęcia z domowej plaży, którą przygotował dla niej mąż – Martin Chrobot. Wokalistka zastała w swoim salonie rozłożony leżak i koc, które miały sprawić, że poczuje się jak w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Chciałabym już gdzieś wyjechać, jesteśmy cały rok zamknięci w domu, mam już tego dosyć. Wiesz, palmy, dzieciak w piachu na plaży, my drineczek w ręku – powiedziała do męża wokalistka.

Sprawdź także: Młodziutka raperka bije rekord Onlyfans i zarabia niesamowite pieniądze w sześć godzin

Ale nie możemy teraz odwiedzić nawet rodziny w kraju – takie obostrzenia są, a ty chcesz jechać gdzieś na drugi koniec świata – odparł Martin.

Ale tutaj chyba i tak statystycznie najgorsza sytuacja, a wiesz, wszyscy na tym Instagramie się chwalą Dubajem czy Kanarami, też bym tak chciała kurde – nie odpuszczała wokalistka, więc Martin postanowił ją zaskoczyć.

Idę umyć ręce, wracam, a tu taka sytuacja. Dubaju nie ma, ale cóż, doceniam chęć – śmieje się gwiazda.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Ewa Farna (@ewa_farna93)

Polecane

Share This