Ewelina Lisowska na seksownych zdjęciach z wakacji


2021.03.07

opublikował:

Ewelina Lisowska na seksownych zdjęciach z wakacji

fot. Instagram / @ewelinalisowskaofficial

Po rozstaniu z Universalem Ewelina Lisowska rozpoczęła swoją nową muzyczną przygodę. W październiku wokalistka podzieliła się ze słuchaczami premierowym singlem „Nie mogę zapomnieć”, który ma być zwiastunem jej kolejnego krążka. Od tego czasu wokalistkę usłyszeliśmy jeszcze w numerze „Kwarantanna” Kaena oraz w piosence „MORE” promującej grę „League Of Legends”.

Zanim Ewelina podzieli się ze słuchaczami kolejnymi zwiastunami następcy albumu „Cztery”, wokalistka odpoczywa na egzotycznych wakacjach w Meksyku. Artystka delektuje się meksykańskim słońcem i chwali się w mediach społecznościowych zdjęciami w bikini. Ewelina morsowała niedawno w podobnym stroju, więc jak widać artystka jest w stanie dostosować się do każdej temperatury.

Sprawdź także: Ewelina Lisowska morsuje jak Roxie Węgiel. W bikini na śniegu

Opublikowany jesienią „Nie mogę zapomnieć” to utwór utrzymany w tanecznym klimacie. Artystka śpiewa o utraconej relacji i o tęsknocie za tym co było. Tekst ma jednak drugie dno. Podmiotem lirycznym jest silna dziewczyna, która po toksycznym związku, znów odnalazła siebie. Nie może zapomnieć kim jest naprawdę, bo najważniejsze to pozostać sobą.

Utwór powstał we współpracy z Mikołajem Trybulcem i Moniką Wydrzyńską, którzy na co dzień tworzą zespół Linia Nocna.

Polecane

Share This