Ewelina Lisowska wybrała najlepsze płyty 2018

Poprosiliśmy artystkę o krótkie podsumowanie ostatnich 12 miesięcy.


2019.01.05

opublikował:

Ewelina Lisowska wybrała najlepsze płyty 2018

fot. P. Tarasewicz

Ewelina Lisowska ma za sobą dobry rok. Jego centralnym punktem było wydanie dobrze przyjętej płyty “Cztery”, którą promował singiel “T-Shirt”. Poprosiliśmy artystkę o krótkie podsumowanie 2018, ale nie z zawodowego punktu widzenia, ale z pozycji fanki muzyki. Ewelina wybrała pięć swoich ulubionych płyt ostatnich 12 miesięcy, opatrując je krótkimi komentarzami. Oto one:

1. Bullet For My Valentine – Gravity

Świetne kompozycje i bardzo dobra produkcja. Jak dla mnie jest to najlepszy album tego zespołu!

2. Don Broco – Technology

Uwielbiam tę energię! To już drugi album tego zespołu, który wbija mnie w fotel. Dobre kompozycje, nowoczesna produkcja i imponujące umiejętności muzyków. Widziałam ich na żywo- polecam! W styczniu zagrają w Warszawie.

3. Fall Out Boy – Mania

Mam słabość do ich grania i choć nie pokazują niczego nowego, świetnie bawią się muzyką. Utwory wpadające w ucho i fajna energia.

4. Panic At The Disco – “Pray for the Wicked”

Kolejny raz pokazali swoją inna odsłonę i nie ma nudy! Uwielbiam wokal Brandona Urie, który czaruje dźwiękami i udowadnia jak świetnym jest wokalistą. Jest to płyta, która dobrze puścić na miły początek dnia.

5. Little Mix – LM5

Bardzo dobry popowy materiał. Nowoczesna produkcja i pięknie śpiewające kobiety. Czego chcieć więcej? W swoim gatunku jest to najwyższa półka.

Polecane