Example dziś w Stodole


2013.03.22

opublikował:

Example dziś w Stodole

Dziś w warszawskiej Stodole wystąpi Example! Będzie to pierwszy koncert artysty w naszym kraju. W roli supportów dwie polskie formacje: Double Trouble i The &.

Prawdziwe nazwisko Example`a to Elliot John Gleave. Po raz pierwszy fani muzyki usłyszeli o nim, gdy jego drugi krążek „Won`t Go Quietly” wspiął się na czwarte miejsce sprzedaży płyt w Wielkiej Brytanii. Jeszcze większym sukcesem okazał się jego następca „Playing In The Shadows”, który zadebiutował na szczycie listy sprzedanych albumów, a oba nagrania promujące płytę („Changed The Way You Kiss Me” oraz „Stay Awake”) dotarły na szczyt brytyjskiego zestawienia singli. Krytycy podkreślali doskonałe połączenie popu, grime`u oraz r`n`b, a także świetną produkcję, będąca zasługą tak uznanych nazwisk jak Michael Woods, Nero, Skream, Chase and Status, Faithless czy Laidback Look. Nowy album muzyka – „The Evolution of Man” – jedynie potwierdza jego ogromny talent, a single takie jak „Close Enemies” czy „Perfect Replacement” z pewnością porwą na parkiet każdego!

Double Trouble to znany warszawski duet didżejski, w składzie Aleksandra Żmuda i Mateusz Asamski. Regularnie grają w największych klubach stolicy, a scenę dzielili już m.in. ze Stevem Aoki, Late of the Pier, Foals, White Lies czy Cut Copy.

The & w styczniu tego roku wypuścili swój pierwszy mini album – BLACK EP. W skład kolektywu wchodzi Michał Kush i Radek Rejsel. Muzycy czerpią pełnymi garściami z ogromnego bogactwa lat 80-tych i 90-tych i z pewnością narobią jeszcze niemało zamieszania na polskiej scenie.

Rozpiska godzinowa koncertu prezentuje się następująco:

20:00 otwarcie drzwi

21:00 The &

22:00 Double Trouble

23:00 Example DJ Wire

Bilety dostępne będą jeszcze w dniu koncertu w kasie Stodoły, od godziny 13:00.

Polecane

Share This