Example na jedynym koncercie w Polsce!


2012.12.17

opublikował:

Example na jedynym koncercie w Polsce!

Na jedyny koncert do Polki przyjedzie w marcu brytyjski wokalista Example! Artysta wystąpi 22 marca w warszawskim klubie Stodoła! Trasa w ramach której odwiedzi Polskę związana jest z promocją jego czwartego albumu „The Evolution Of Man”, który ukazał się w listopadzie 2012.

Prawdziwe nazwisko Example`a to Elliot John Gleave. Po raz pierwszy fani muzyki usłyszeli o nim, gdy jego drugi krążek „Won`t Go Quietly” wspiął się na czwarte miejsce sprzedaży płyt w Wielkiej Brytanii. Jeszcze większym sukcesem okazał się jego następca „Playing In The Shadows”, który zadebiutował na szczycie listy sprzedanych albumów, a oba nagrania promujące płytę („Changed The Way You Kiss Me” oraz „Stay Awake”) dotarły na szczyt brytyjskiego zestawienia singli. Krytycy podkreślali doskonałe połączenie popu, grime`u oraz r`n`b, a także świetną produkcję, będąca zasługą tak uznanych nazwisk jak Michael Woods, Nero, Skream, Chase and Status, Faithless czy Laidback Look.

Singlem promującym nowy album „The Evelution Of Man” jest piosenka „Say Nothing”, kolejny wielki przebój w dorobku Example`a.

Marcowy koncert w Warszawie będzie pierwszą wizytą wokalisty w naszym kraju!

Polecane

Share This