Exodus już w poniedziałek w Warszawie


2012.07.14

opublikował:

Exodus już w poniedziałek w Warszawie

Wakacje to czas kiedy fani metalu nie są wyjątkowo rozpieszczani koncertowo w naszym kraju. Wszędzie festyny i komercyjne imprezy. Z tym większą przyjemnością zapraszamy na prawdziwą thrashową ucztę która odbędzie się już w najbliższy poniedziałek.

Do Warszawskiej Progresji zawita żywa legenda, gwiazda zeszłorocznego ThrashFestu, zespół którego nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi metalu – Exodus! Ciekawostką jest fakt, iż zamiast Gary Holta, który aktualnie zastępuje Jeffa Hannemana na koncertach Slayera, zagra Rick Hunolt – wieloletni gitarzysta Exodusa, który jest współtwórcą takich killerów jak „A Lesson In Violence” and „Deliver Us To Evil”.

Amerykanie na tej trasie podróżują w towarzystwie nie byle kogo bo jednego z najlepszych zespołów thrashowych w Europie – Suicidal Angels. Grecy są już renomowaną nazwą na starym kontynencie grając koncerty u boku np. Overkill, Kreator czy występy min na Wacken Opan Air.

Jako pierwszy w zespół w „Progresji” zagra młody, obiecujący skład z Warszawy Bullet Belt. Pewnie ich jeszcze nie słyszeliście, ale zaufaj nam, warto wpaść wcześniej i zdążyć na set chłopaków. Inspiracje jak najbardziej właściwe: Slayer, S.O.D., Kat.


Czasówka:

18.00 – drzwi

19.00 – 19.30 – Bullet Belt

19.50 – 20.35 – Suicidal Angels

21.00 – … – EXODUS

Klub: „Progresja”, Warszawa

Data: 16.07.2012

Bilety: 65 zł (przedsprzedaż), 75 zł (w dniu koncertu)

Start: 19:00, wejście od 18:00

Tagi


Polecane

Share This