Fabijański na Fame MMA. „Nie zobaczycie mnie, tylko moje alter ego”


2022.11.06

opublikował:

Fabijański na Fame MMA. „Nie zobaczycie mnie, tylko moje alter ego”

fot. mat. pras.

Mieliśmy już Fabijańskiego aktora, rapera, malarza – teraz Sebastian będzie także fighterem. Autor albumu „Cukier” dołączył do rosteru Fame MMA i wkrótce dowiemy się, kiedy stoczy pierwszy pojedynek. – Wszedł jednocześnie do oktagonu i w rolę… nie możemy się już doczekać pierwszego aktu – reklamuje swoje wczorajsze ogłoszenie federacja.

Sam Fabijański komentując swój ruch, mówił o „chęci wykroczenia poza kolejny prób artystycznej kreacji i wejścia tu z postacią, która nie jest nim”.

Od razu zaznaczam: Sebastiana Fabijańskiego w tej klatce i tym oktagonie już nigdy nie zobaczycie. Zobaczycie moje alter ego, które zrobi tu to, co powinno zrobić. To będzie nawiązanie do klasyki filmowej, ale gwarantuję, że będzie to, po co tak naprawdę ludzie tu przychodzą — po rozrywkę. Po to się to robi – przekonywał Sebastian.

Z kim będzie się bił rapujący aktor? Internauci wietrzą, że jego rywalem będzie Cezary Jóźwik, czyli Czarek z AbstrachujeTV, którego Fame także przedstawiło wczoraj jako nowego zawodnika. Dlaczego fani freak fightów widzieliby ich razem w klatce? Obaj panowie byli w związkach z Maffashion. Blogerka odniosła się w nocy do ogłoszenia, publikując krótką prośbę do fanów: – Plis. Nie wysyłajcie mi. Tak, już wiem.

Polecane

Share This