Fabijański na konferencji Fame MMA odniósł się do głośnej afery z Rafalalą

Robert Pasut wywołał temat tuż po wejściu Sebastiana na scenę, a ten nie migał się od odpowiedzi.


2023.01.04

opublikował:

Fabijański na konferencji Fame MMA odniósł się do głośnej afery z Rafalalą

fot. P. Tarasewicz

Kiedy tylko ogłoszono, że Sebastian Fabijański będzie walczył na Fame MMA 17, pewnym stało się, że już na pierwszej konferencji z jego udziałem wypłynie temat spotkania artysty z Rafalalą. Twórca przyznał latem, że był wówczas pod wpływem narkotyków i nie pamięta szczegółów, tym samym nie zaprzeczył, że „do czegoś doszło”. Prowadzący konferencję Robert Pasut nie wytrzymał zbyt długo i właśnie od tego tematu rozpoczął rozmowę z Fabijańskim po jego wejściu na scenę. Sebastian, który na konferencji Fame MMA pojawił się jako Alterboy, zadeklarował, że „poczynił kroki prawne” w stosunku do portali plotkarskich opisujących ubiegłoroczne wydarzenia.

Mam na piśmie oświadczenie tejże, które mówi o przebiegu zdarzeń tamtej feralnej nocy i to jest nie do podważenia. Nic się nie wydarzyło. Sytuacja była taka, jaka była, nie będę wchodził w szczegóły, więc jeżeli chcesz, mogę ci pokazać zrzut ekranu, podpis u notariusza, proszę bardzo – powiedział Fabijański.

Ty i cała reszta ludzi bardzo byście chcieli, żeby tam się coś wydarzyło, chcielibyście widzieć Fabijańskiego, który jest w takiej, a nie innej sytuacji, więc muszę cię zmartwić. Nie zobaczysz tego nigdy w życiu, ponieważ nic się tam nie wydarzyło. Koniec tematu – zwrócił się do Pasuta.

3 lutego Alterboy stoczy swoją pierwszą walkę w barwach Fame MMA. Jego rywalem będzie Wac Toja.

Polecane

Share This