Fabijański o rapowej scenie: „Co drugie słowo to kłamstwo, sami se ciągną jak Manson, a swoim ziomom za sianko”

Fabijański i Młody Jimm nakręcili klip w Toi-Toiach.


2021.05.21

opublikował:

Fabijański o rapowej scenie: „Co drugie słowo to kłamstwo, sami se ciągną jak Manson, a swoim ziomom za sianko”

fot. mat. pras.

Po solowym „Skandalu” Fabijański szykuje na ten rok także album grupy skandal, którą wspólnie z nim tworzą Młody Jimm oraz Amek. w sieci właśnie pojawiło się wideo do kolejnego zapowiadającego go singla. Zacznijmy od tego, że „Rewolucja” jest klasyczna. Bit oparty na latynoskim samplu buja jak trzeba, DJ West dorzuca bardzo mocne cuty na finał, a co robią raperzy? Bawią się i to konkretnie.

Swoje klasyczne rapowe przechwałki Fabijański i Młody Jimm wrzucają z dużym przymrużeniem oka. „Mam tak tłuste linijki, że na bit siadam jak Kingpin, A dancing znowu dirty przez ten mój liryczny squirting” – Fabijański pokazuje, że w takiej stylistyce czuje się najlepiej. A skoro przylgnęła do niego łatka prowokatora to komentarz dotyczący rap-sceny pojawia się kilka wersów dalej: „Te pyski lekko sneaky pod maską, Co drugie słowo to kłamstwo, sami se ciągną jak Manson, a swoim ziomom za sianko”.

Sprawdź także: Peja: „Odrzuciłem coś za milion tak jak Quebo”

Młody Jimm bawi się słowem bardzo dwuznacznie (jeśli ktoś znajdzie tam przytyk do jednego z najpopularniejszych raperów na scenie, to za chwilę usłyszy też propsy).

A na koniec dowiadujemy się, że rewolucje Jimm to ma w WC – i tam właśnie powstał szalony, żartobliwy klip nakręcony jednym ujęciem. dwuznacznie (jeśli ktoś znajdzie tam przytyk do jednego z najpopularniejszych raperów na scenie, to za chwilę usłyszy też propsy).

Singiel Rewolucja przybliża premierę albumu „R.A.P. – Rymowana Anatomia Prawdy” formacji skandal w składzie Fabijański, Młody Jimm & Amek. Premiera 4 czerwca, pre-order właśnie ruszył na stronie offRAW.COM

Wydawcą albumu jest offRAW records.

Na kilka tygodni przed premierą krążka Fabijański i Młody Jimm, czyli grupa skandal odwiedzili naszą redakcję, by spotkać się z Marcinem Flintem. Zobaczcie Flintesencję z ich udziałem.

Polecane

Share This