Fabijański założył zespół skandal. Sprawdźcie ich pierwszy singiel


2021.03.19

opublikował:

Fabijański założył zespół skandal. Sprawdźcie ich pierwszy singiel

2021 w stylu 2001 – tak brzmi „SONG” – singiel zapowiadający wspólny materiał grupy skandal, który tworzą Sebastian Fabijański, pochodzący z Bydgoszczy raper Młody Jimm i producent Amek. Skład zebrał się kilka miesięcy temu w studio, by zarejestrować kilka tracków. Skończyło się to pełnoprawnym albumem, którego premiera już 7 maja. Dla fanów Sebastiana rychła premiera albumu może być zaskoczeniem. W końcu ledwie dwa tygodnie temu ukazał się jego drugi solowy album „Reset”.

Jaki jest „SONG” – pierwsza wizytówka skandalu?

Dla mnie ten kawałek jest esencją tego, co kocham w rapie. Bezkompromisową prawdą położoną na oldschoolowym beacie, którego jak słyszę to nie pozostaje nic innego jak tylko nagrać Song. Jeżeli jeszcze współdzielisz taką zajawkę z drugim człowiekiem to radość tworzenia jest co najmniej dwa razy większa – mówi Sebastian Fabijański.

Taka będzie płyta skandalu pt: „R.A.P – Rymowana Anatomia Prawdy”.

Sprawdź także: Jak resetuje się Sebastian Fabijański?

Fabijański zwrócił uwagę na Młodego Jimma dzięki siostrze rapera z Bydgoszczy. Wysłała tyle wiadomości na jego profil na Instagramie, że Sebastian posłuchał, zajarał się umiejętnościami Jimma i zaprosił go do współpracy.

Muzycznie skład uzupełnił Amadeusz Krebs – Amek, który przygotował beaty w bardzo klasycznym klimacie.

„SONG”? To dla mnie mocno old-schoolowy kawałek prosto z serca. 2021 możliwość dostałem, wrzucę to na CD – uważam że wersy mówią same za siebie – komentuje Młody Jimm.

Wydawcą projektu skandal jest wytwórnia offRAW.

Polecane

Share This