Faith No More ponownie z Chuckiem Mosleyem przy mikrofonie


2015.05.11

opublikował:

Faith No More ponownie z Chuckiem Mosleyem przy mikrofonie

Podczas piątkowego koncertu w Detroit w stanie Michigan do muzyków Faith No More dołączył Chuck Mosley, wokalista, którego mogliśmy usłyszeć na wczesnych płytach zespołu – „We Care a Lot” oraz „Introduce Yourself”. Mosley wykonał wspólnie z FNM pochodzący z debiutanckiego albumu utwór zatytułowany „Mark Bowen”. W sieci pojawiło się nagranie prezentujące fragment występu z 8 maja.

W 2009 roku ukazała się pierwsza solowa płyta Mosleya „Will Rap Over Hard Rock For Food”. Artysta zaprosił do współpracy szereg znakomitości, m.in. klawiszowca Faith No More Roddy`ego Bottuma, gitarzystę Marilyn Manson i zespołu Roba Zombie Johna 5, a także Jonathana Davisa, wokalistę Korna, który wymienia Mosleya w gronie swoich największych inspiracji.

Na 17 maja Faith No More zapowiedzieli premierę albumu „Sol Invictus”. To pierwsze dzieło zespołu od czasu wydanego w 1997 roku „Album of the Year”.

Choć w Polsce nie mamy co liczyć na takie atrakcje jak gościnny udział Chucka Mosleya, to i tak zapewniamy, że warto wybrać się na krakowski koncert Faith No More. Amerykanie wystąpią w Tauron Arenie 8 czerwca.

Polecane


Share This