Falling in Reverse już w piątek w Warszawie


2015.02.05

opublikował:

Falling in Reverse już w piątek w Warszawie

Już jutro do Polski na swój pierwszy koncert przyjedzie grupa Falling In Reverse. Amerykanie wystąpią w warszawskiej Proximie.

Falling In Reverse to formacja Ronniego Radke, jednej z najciekawszych postaci amerykańskiej sceny post-hardcore’owej, a także byłego lidera grupy Escape The Fate. Zespół powstał w 2008 roku, a debiutował trzy lata później albumem „The Drug In Me Is You”. W 2013 roku ukazała się płyta „Fashionably Late”, która ugruntowała już silną pozycję zespołu. Falling In Reverse znani są z doskonałych koncertów – jesienią ubiegłego roku koncertowali intensywnie z Black Veil Brides, Set It Off i Drama Club po Stanach Zjednoczonych. Na początek 2015 roku planowana jest trasa europejska, w ramach której zespół po raz pierwszy odwiedzi Polskę.

Znana jest już także data premiery nowego albumu zespołu. „Just Like You” ma się ukazać 24 lutego, a znajdą się na nim m.in. ujawnione już  utwory „God, If You Are Above” i „Guillotine IV (the Final Chapter)”.

Na polskim koncercie Amerykanów supportować będzie szczecińska formacja Heroinvain, która na koncie ma już występy z takimi zespołami jak Of Mice & Men czy Escape The Fate.

Rozpiska czasowa tego koncertu prezentuje się więc następująco:

19:00 otwarcie drzwi

20:00 Heroinvain

21:15 Falling In Reverse

Polecane

Share This