Fame MMA 4: poznaliśmy przeciwnika Filipka

Gala odbędzie się w czerwcu.


2019.05.19

opublikował:

Fame MMA 4: poznaliśmy przeciwnika Filipka

foto: mat. pras.

Po przegranej walce z Rybą Filipek stoczy kolejny pojedynek w barwach federacji Fame MMA. 22 czerwca raper zmierzy się w Częstochowie z Tombem. Choć spekulowano na ten temat od kilku dni, a Filipek w pewnym sensie potwierdził tę informację na Instagramie, dopiero dziś podczas konferencji prasowej oficjalnie przedstawiono Tomba jako rywala reprezentanta QueQuality.

Raperzy od dawna są zwaśnieni, ich konflikt eskalował na początku tego roku, kiedy raperzy opublikowali dissy, które usuwali po kilkudziesięciu minutach. Tomb już w marcu deklarował, że jeśli Fame MMA „porządnie mu zapłaci”, to wejdzie do klatki z Filipkiem. Dla autora „Następnego do piekła” będzie to swego rodzaju nowe wyzwanie. Stając do walki z Rybą, Filipek stawał naprzeciw swojego kolegi, dlatego raperzy nie podgrzewali specjalnie atmosfery przed pojedynkiem. Teraz prawdopodobnie będzie inaczej.

Filipek i Tomb nie będą jedynymi raperami, których zobaczymy na gali Fame MMA. Kizo stanie do walki z Marcinem Makowskim, natomiast Jongmen zmierzy się z Kastim.

Polecane