Fame MMA: Filipek rzucił wyzwanie popularnemu YouTuberowi


2019.06.26

opublikował:

Fame MMA: Filipek rzucił wyzwanie popularnemu YouTuberowi

fot. kadr z wideo

Wiemy już, że na gali Fame MMA 6 ponownie zobaczymy Kizo. Jongmen, Tomb i Ryba także deklarują, że chcą kontynuować przygodę z federacją. Filipek, który ma za sobą porażkę z Rybą i zwycięstwo z Tombem również dalej wiąże swoją przyszłość z MMA. Raper chce chwilę odpocząć, ale zapowiada, że chętnie pojawi się na gali szóstej gali Fame.

Z kim będzie walczył reprezentant QueQuality? Na to oczywiście jeszcze za wcześnie, ale sam zainteresowany znalazł już osobę, z którą chciałby wejść do klatki. Autor „Następnego do piekła” zaproponował dziś Boxdelowi i Wojtkowi Goli, by jego przeciwnikiem był DeeJayPallaside, mogący się pochwalić imponującymi liczbami (ponad 1,6 mln subskrybentów, 25 filmów mających ponad milion wyświetleń) YouTuber.

Co na to DeeYayPallaside? YouTuber przegrał z Isamu na Fame MMA 3 i na razie nie pali się do walki, al nie wyklucza jej. – Decyzję zostawiam wam – napisał do swoich odbiorców na Instagramie, publikując na Instastory ankietę.

Możliwe, że kiedyś jeszcze wejdę do oktagonu, bo ręka jeszcze nie wyleczona. Mi się nie spieszy tam wracać, bo to masa treningów, potu i poświęcenia – skomentował.

Polecane