Fan napisał do Palucha, że raper „nie żyje, bo poszedł do telewizji”. Szef BOR odpowiedział

Nowa płyta Palca jeszcze w tym roku.


2024.06.22

opublikował:

Fan napisał do Palucha, że raper „nie żyje, bo poszedł do telewizji”. Szef BOR odpowiedział

fot. mat. pras.

Raperzy w telewizji? Kiedyś to było nie do pomyślenia i jak widać niektórzy nadal się tego trzymają. Dla jednego z fanów Palucha obecność artysty w tym medium jest wystarczającym powodem, by całkowicie go dyskwalifikować. Pod piątkowym postem na Facebooku, w którym poznański raper podziękował za odbiór jego nowego singla, jeden ze słuchaczy napisał: – Ty nie żyjesz, poszedłeś do TV.

Co na to Paluch? Raper odpisał, że nie jest jeszcze tak źle. – Jeszcze musiałbym pójść do jury – stwierdził, po czym dodał: – Aha, no i ja gram rap na koncercie.

SPRAWDŹ TAKŻE: Paluch opowiedział o swoich początkach z polskim rapem. Raper ocenił też, która z jego płyt ma szansę stać się klasykiem

Singiel „Na luzie” to zapowiedź nadchodzącego krążka szefa BOR. Paluch deklaruje w nim, że ma dość tworzenia muzyki na wkurwieniu, ale wychodzi na to, że inaczej się nie da. Przy okazji premiery kawałka artysta poinformował, że album otrzymał tytuł „Najlepszego życia diler”. Po premierze albumu raper ruszy w trasę, na której zagra również sporo kawałków z wydanego w 2013 r. „Lepszego życia dilera”.

Tagi


Polecane

Share This