Fan wtargnął na scenę podczas koncertu Beyonce i JAYA-Z


2018.08.27

opublikował:

Fan wtargnął na scenę podczas koncertu Beyonce i JAYA-Z

foto: mat. pras.

Do niecodziennego incydentu doszło podczas koncertu Beyonce i JAYA-Z na stadionie Mercedes Benz w Atlancie. Występ był częścią trasy koncertowej „On The Run II”. W trakcie wykonywania utworu „APESHIT” na scenę wtargnął jeden z widzów. Według informacji przekazanych przez TMZ śmiałek został zatrzymany przez policję i usłyszał zarzuty zakłócania porządku.

Poniżej zobaczycie wideo z koncertu. W pewnym momencie na schodach pojawia się biały mężczyzna, który wbiega na scenę, a następnie znika za kulisami, a tancerki i tancerze niemal natychmiast ruszają za nim.

Choć na poniższym nagraniu wyraźnie widać, że mężczyzna nie robi krzywdy Beyonce ani JAYOWI-Z, rzeczniczka artystki na wszelki wypadek uspokoiła fanów, dziękując im za troskę. – Wszystko z nimi w porządku i nie mogą się doczekać jutrzejszego koncertu – skomentowała wczoraj Yvette Noel-Schure.

 

„APESHIT” na stałe w koncertowym repertuarze

„APESHIT” to piosenka pochodząca z tegorocznej płyty “Everything Is Love”, którą Beyonce i JAY-Z wydali jako The Carters. Choć krążek ukazał się w trakcie europejskiej trasy artystów, piosenki zabrakło w repertuarze większości koncertów na Starym Kontynencie, w tym podczas występu na PGE Narodowym w Warszawie. Premierowe wykonanie utworu miało miejsce podczas koncertu Beyonce i JAYA-Z na Stade de France w podparyskim Saint Dennis. Przed koncertem artyści wspólnie z fanami obejrzeli finał mundialu.

Amerykańska odsłona OTRII rozpoczęła się w pod koniec lipca koncertem w Cleveland. Trasa zakończy się 4 października w Seattle. „APESHIT” jest stałym punktem amerykańskich koncertów. Para kończy tym utworem swoje występy po drugiej stronie Atlantyku.

Teledysk do „APESHIT” kręcono w paryskim Luwrze. Prawdopodobnie właśnie dlatego artyści zdecydowali się zagrać ten utwór premierowo właśnie we Francji. Przy okazji wizyty w Europie Beyonce i JAY-Z planowali także wynająć Koloseum, jednak odmówiono im tego, tłumacząc, że „to bardzo skomplikowane miejsce”.

Polecane

Share This