Fan zarzucił Multiemu, że słucha sam siebie. Co odpowiedział raper?


2020.08.15

opublikował:

Fan zarzucił Multiemu, że słucha sam siebie. Co odpowiedział raper?

fot. P. Tarasewicz

Kilka dni temu w sieci pojawił się premierowy numer Young Multiego zatytułowany „Blik”. Raper przypomniał fanom o publikacji nowego numeru, publikując na Instagramie story, w którym słucha go, jadąc samochodem. – Jaki idiota, słucha sam siebie – skomentował jeden z obserwujących profil Multiego. Co na to raper?

Po pierwsze: jeśli tworzysz rzeczy, to musisz być swoim największym fanem. A po drugie: roz***alam i robię zajebistą muzę, więc sobie słucham – skomentował autor „Bliku”.

W kolejnym poście na stories artysta odniósł się do komentarzy, których autorzy sugerują, że się skończył, ponieważ jego twórczość nie uzyskuje już tak imponujących wyników jak na początku.

Sprawdź też: „W kieszeniach schowane pliki nie bliki” – Young Multi z nowym klipem

Jeżeli dla kogoś wyznacznikiem dobrej muzyki są wyświetlenia, to w takim razie cały underground to gówno i słuchasz tylko muzyki, na którą jest hype. Skończę to się wtedy, gdy przestanę robić muzykę i się poddam, a na razie każdy kto tak pisze, może mi naskoczyć. Jedna prośba – jak jeszcze wrócę i wy***ię hit, to proszę nie udawajcie, że byliście fanami na dobre i na złe – napisał Multi.

Źródło: Instagram

Polecane

Share This